Загальні відомості

ПБО «Дніпро»

ТОВ Проектно-будівельне об’єднання «Дніпро» – організація, яка динамічно розвивається організація і впроваджує інноваційні програми і технології в усі будівельні процеси. З 2009 року «Дніпро» здійснює повний спектр будівельно-монтажних, генпідрядних та інжинірингових робіт (ліцензія Міністерства регіонального розвитку та будівництва України АВ № 558936 від 20 серпня 2010 року)

Проектування

Висока кваліфікація наших фахівців і сучасне програмне забезпечення дозволяють нам виконувати проектні роботи в мінімальні терміни і пропонувати оптимальні рішення з компоновки і конструкції будівель, опалення і вентиляції, водопостачання та водовідведення, електро- і газопостачання з використанням передових будівельних технологій і матеріалів.

 
 

Будівництво

ПБО «Дніпро» здійснює спектр будівельно-монтажних робіт у таких напрямках:

• сільськогосподарське будівництво;
• промислове будівництво;
• цивільне будівництво.

 
 

Генпідряд

Надання послуг з ведення генерального підряду – це основний вид діяльності проектно-будівельного об’єднання «Дніпро». Фірма виконує повний комплекс робіт зі зведення об’єктів будь-якої складності, починаючи від проектування і до введення готового об’єкта «під ключ».

 
 

Інжиніринг

Інжиніринг – надання інженерних і консультаційних послуг (проектно-конструкторські, розрахунково-аналітичні, організаційні, дослідницькі, розробка рекомендацій з організації виробництва, управління будівництвом), тобто комплекс комерційних послуг для підготовки і забезпечення будівельного процесу

 
 

Наші об’єкти

Багаторічний досвід і кваліфікація нашої команди фахівців дозволяє реалізовувати архітектурні рішення будь-якої складності, ефективно управляти проектами – від розробки та погодження технічної інформації до введення об’єкта в експлуатацію. За короткий період ми зарекомендували себе професіоналами, які готові запропонувати своїм партнерам нестандартні рішення, чітку організацію та високу якість робіт, про що свідчить наше співробітництво з великими організаціями.