Історія

«Глобино Агро» - одне з найбільш молодих підприємств групи компаній «Глобино», яке активно розвивається.
 
У користуванні фірми знаходиться 2200 га орної землі, на яких вирощується широкий асортимент сільськогосподарських культур, який постійно розширюється. Одна з пріоритетних цілей підприємства - збільшити площу оброблюваних земель в 6 разів протягом п'яти років.
 
«Глобино Агро» - важлива ланка корпорації, оскільки є елементом вертикальної інтеграції виробництва:
- Для підживлення ґрунтів використовуються органічні добрива вироблені ТОВ «НВП« Глобинський свинокомплекс ».
- Зерно, силос і сінаж, вирощені «Глобино Агро», як основу харчування великої рогатої худоби (корів і бичків) поставляють на «Глобинський м'ясо-молочний комплекс».
 
Виконання цих принципів дає колосальний ефект, який закріплюється в наступних етапах вертикальної інтеграції виробництва, через вирощування кормів для тварин, які забезпечують сировинну базу для «Глобинського м'ясокомбінату» та «Глобинського маслосирзаводу».
 
Рослинницьке підприємство ТОВ «Глобино Агро» знаходиться на півдні Полтавської області і входить до складу групи компаній «Глобино».
 
Сприятливий клімат і родючі ґрунти максимально сприяють успішному веденню сільського господарства рослинницького спрямування.
 
Поля «Глобино Агро» розташовані на території Глобинського району, який славиться грунтами з показником родючості «вище середнього» і «високий». Бездоганні природні фактори сприяють вирощуванню безлічі сортів популярних і перспективних агрокультур.
 
Основний курс розвитку підприємства - вирощування зернових культур і бобових культур, також насіння олійних культур.
«Глобино Агро» - компанія яка своєчасно забезпечує відмінними кормами тваринницькі підприємства «Глобино».
 
Якісна харчова база для тварин - це запорука високосортної сировини для виробництва м'ясо-ковбасних виробів та продукції молочної промисловості.