Група компаній

«Глобино» – один з провідних виробників ковбасних та м’ясних виробів на ринку України. 

Зумівши об’єднати забуті традиції та рецептури з новими технологіями, компанія виросла з невеликої бійні в найбільшого гравця, який визначає нові тенденції у виробництві м’ясомолочної продукції всього вітчизняного ринку.

У вертикально інтегровану структуру групи компаній «Глобино» на сьогоднішній день входять підприємства, які забезпечують замкнутий виробничий цикл  виробництва і продажу готової продукції:

•  ТОВ "Глобинський м'ясокомбінат– провідне підприємство групи, випускає більше 200 найменувань готової продукції.

•  ТОВ "Глобинський маслосирзавод" – сучасне підприємство з власною сировинною базою, яке переробляє до 150 тонн молока на добу.

•  ТОВ "НВП «Глобинський свинокомплекс" – підприємство групи, яке має найвищу динаміку розвитку і не має аналогів в Україні.

• ТОВ "Глобино Агро" –  рослинницький напрямок групи компаній "Глобино"

ТОВ "НВП "Глобинський м'ясо молочний комплекс" – вирощування високоудійного поголів'я, забезпечення сировиною ТОВ      "Глобинський маслосирзавод".

•  Торговий дім "Глобино" – забезпечує продаж продукції ТМ «Глобино» на всій території України і за її межами.

•  Тренінговий центр – здійснює підготовку менеджерів середньої та вищої ланки.

Збільшення та модернізація виробничих потужностей у поєднанні з ефективним менеджментом забезпечують сталий розвиток і вже вивели корпорацію в лідери вітчизняного продовольчого ринку. Постійно розширюючи асортимент продукції під ТМ «Глобино», група компаній також укрупнює масштаби своєї діяльності, освоюючи ринки.

Продукція «Глобинського м’ясокомбінату» і «Глобинського маслоcирзаводу» отримала визнання споживачів і професіоналів галузі, завоювала більше 30 медалей і дипломів, які підтверджують її бездоганну якість – головний пріоритет групи компаній.