Співробітництво

Працюючи з такими крупними ритейлерами, як група компаній Fozzy Group, METRO Cash & Carry, «АТБ–маркет», «Пакко–холдинг», «Еко», «Амстор», «Білла–Україна», а також регіональними мережами, група компаній «Глобино» зарекомендувала себе як відповідальний і надійний партнер.
Сутність нашої політики партнерства – прибуткове і рівноправне співробітництво. Партнерські програми групи компаній «Глобино» створюються для інтеграції наявних знань і технологій у процес спільної роботи для одержання взаємовигідних результатів.
Важливими критеріями нашої співпраці з партнерами є беззастережне виконання зобов’язань, висока якість продукції, рекламна і маркетингова підтримка, гнучкі цінові рішення.
Наші переваги:

Ми завжди відкриті для нових ідей та інвестицій.

Ми проводимо інтенсивне навчання молодих фахівців, які дійсно зацікавлені у розвитку своїх навичок, а також вшановуємо всіх тих, хто показав на підприємстві високий рівень професіоналізму та відповідальності.

Ми завжди цікавимося думкою споживача, проводимо дослідження та дегустації, щоб краще розуміти його потреби.

Ми безкомпромісні у всьому, що стосується екологічності сировини, безпека якої підтверджена сертифікатами, висновками державної санітарно-епідеміологічної експертизи і ветеринарними свідоцтвами.

Ми беремо активну участь у найбільш престижних конкурсах і виставках, щоб залишатися конкурентоспроможними в усіх напрямках.

Ми постійно змінюємо асортимент своєї продукції з урахуванням вимог споживачів, працюємо над новими рецептурами, дизайном і упаковкою продукції.