Власні ферми

Сучасні технології утримання великої рогатої худоби сприяють підвищенню основних виробничих характеристик. Бездоганною майданчиком для впровадження новітніх методик ведення господарства є власні ферми.
 
У володінні «Глобинського м'ясо-молочного комплексу» знаходиться три ферми. Основною породою для утримання на МТФ № 2 є голштинська канадської селекції. Нові корпуси оснащені автоматизованими прийомами роботи та обладнані для безприв'язного утримання ВРХ, що дає позитивний результат в нашій кліматичній зоні.
 
Доїння корів буде проходити в спеціально відведеному доїльному залі, для якого характерні короткі переходи, вільний доступ і хороший огляд худоби.
 
У дворі ферми побудовані індивідуальні відсіки для телят, які вирощуються по «холодного» методу - телята проходять процес загартовування, дихають повітрям природної температури і вологості.
 
Серед поголів'я ВРХ, окрім, корів, налічується 250 бичків, вирощуваних для подальшої здачі на «Глобинський м'ясокомбінат». Бички розміщені «холодним» методом під відкритим небом, що дозволяє мінімізувати витрати при дотриманні хороших показників приросту ваги.