Про нас

Один з провідних виробників ковбасних та м’ясних виробів на ринку України.

Зумівши об’єднати забуті традиції та рецептури з новими технологіями, компанія виросла з невеликої бійні в найбільшого гравця, який визначає нові тенденції у виробництві м’ясомолочної продукції всього вітчизняного ринку.

У вертикально інтегровану структуру групи компаній «Глобино» на сьогоднішній день входять підприємства, які забезпечують замкнутий виробничий цикл від будівництва об’єктів до виробництва і продажу готової продукції.

Збільшення та модернізація виробничих потужностей у поєднанні з ефективним менеджментом забезпечують сталий розвиток і вже вивели корпорацію в лідери вітчизняного продовольчого ринку. Постійно розширюючи асортимент продукції під ТМ «Глобино», група компаній також укрупнює і масштаби своєї діяльності, засвоюючи зарубіжні ринки.

Продукція «Глобинського м’ясокомбінату» і «Глобинського маслозаводу» отримала визнання споживачів і професіоналів галузі, завоювала більше 30 медалей і дипломів, які підтверджують її бездоганну якість – головний пріоритет групи компаній.