Виробництво та обладнання

«Глобинський свинокомплекс» – підприємство з найбільш високими темпами розвитку в складі групи. Власне проектно-будівельне об’єднання «Дніпро» якісно і в найкоротші терміни зводить нові об’єкти, нарощуючи виробничі потужності підприємства.
Тваринницькі площі мають два корпуси зі встановленим обладнанням польської фірми «Полнет» (кормові лінії і кормові автомати). На сьогоднішній день реконструйовано та введено в експлуатацію 17 тваринницьких приміщень і закінчується реконструкція ще одного приміщення на відгодівельному комплексі № 1. Ведеться реконструкція 10 приміщень на відгодівельному комплексі № 2 і шести приміщень на племінному репродукторі.
Наявність власних зерносховищ дозволяє виробляти багатокомпонентний натуральний корм, який застосовується у раціоні тварин. На території репродуктивного комплексу побудований елеватор, на якому здійснюються приймання, очищення і сушіння зерна. Для зберігання зерна в польської компанії «БІН» було закуплено та змонтовано 6 зерносховищ на 9000 тонн зерна.