Інформація

Інформація

Навчання в рамках семінарів і тренінгів проводиться три - чотири рази на рік. Крім того, раз на три місяці протягом двох - трьох тижнів проводиться індивідуальне навчання кожного керівника в режимі супроводу в реальних бізнес - контекстах.

Навчання проводить команда тренерів центру "Альтернативний шлях" під керівництвом Пальчика Марка Яковича.

В інший час в компанії працює власна команда асистентів, яка проводить підтримуючі групи два - чотири рази на тиждень і індивідуальну роботу за запитом тих, хто навчається.

Засновник групи компаній

 

Олександр Кузьмінський:

 

" Я дуже хотів створити Центр практик в Глобиному, тому що на своєму досвіді переконався в ефективності практик, запропонованих Марком Пальчиком, для управління бізнесом і його розвитку. Я намагався залучити до цього навчання своїх провідних співробітників, і мені це вдалося. Практики стають частиною корпоративної культури холдингу. Важливим є особистісний ріст співробітників групи компаній підприємств - в цю справу Центр вносить великий вклад. В сучасному бізнесі ефективність керуючого визначається не тільки його професійною компетентністю, а й багатьма особистісними якостями - швидкістю мислення і прийняття рішень, здатністю брати на себе відповідальність, здатністю стратегічного бачення наслідків, відчуття потреб і мотивів людей. Я радий тому, що у нас з'явився такий механізм формування керуючої команди холдингу. Ми в практиках з 2005 року, п'ять років як Марк Пальчик проводить тренінги, більше трьох років як працює Марина. Основні провідні фахівці, директори підприємств та їх помічники серйозно займаються практиками, використовуючи їх для вирішення складних завдань свого підприємства. І я бачу в цьому основний резерв у створенні керуючої ланки нашої компанії."
 

Керівник ЦСКО «Альтернативний шлях» в Україні

 

Марина Міхєєва:

 
" Дуже цікаво перебувати в ситуації навчання і одночасно участі в самих бізнес процесах -можна бачити, який результат приносить використання енергетичних практик. У нас є співробітники, які за невеликий період часу, займаючись практиками, зробили кар'єру від звичайного начальника відділу до директора великого підприємства. У більшій частині співробітники використовують заняття в Центрі для вирішення складних виробничих завдань, завдань вибору, для вирішення труднощів з колегами, підлеглими, керівництвом."